Trakya Sondaj

Hakkımızda

Trakya Sondaj Kimdir

Hakkımızda

1998 yılında dalgıç pompa satış ve montajı ile başlayan meslek hayatımız, 2002 yılında sondaj açımı başta olmak üzere yeraltı kaynaklarının bilinçli bir şekilde kullanılmasında yer alan tüm branşlarda devam etmektedir. 2021 yılana kadar 270,000 metreden fazla açtığımız sondajlarla büyük bir tecrübe kazandık. Su sondajı açımının yanı sıra sondaj ekipmanları ile dalgıç pompa ekipmanları satışı, sahada servis hizmetleri, jeofizik etüt, DSİ Ruhsat işlemleriyle Marmara ve Trakya bölgesinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Firmamız su sondajıyla ilgili olan tüm alanlarda müşterilerine eksiksiz hizmet verebilmek için tüm gayretiyle çalışmaktadır.

TRAKYA SONDAJ faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her TRAKYA SONDAJ Çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.

Trakya Sondaj
Misyonumuz

Yeraltı kaynaklarına zarar vermeden, minimum maliyetle maksimum verim sağlanacak şekilde müşterilerimize verdiğimiz taahhütleri yerine getirmektir.

Vizyonumuz

Su sondajı açımı sektöründe yaptığı işlerin hakkını veren, dürüst ve güvenilir bir firma olarak anılmak.